ЖК 7'Я

Друга черга 3-х кімнатна квартира

Зателефонуйте мені
Опис проекту
Опис проекту

Проект був розроблений для родини з трьох осіб з однією дитиною.

Спальня та кухня були об’єднані в кухню-вітальню, що збільшило простір для проектування великої функціональної кухні, зону для прийому їжі та вітальню для прийому гостей чи родинного відпочинку.

Туалет та ванна кімната не об’єднувалися. Таким чином в проекті є гостьовий туалет з невеличкою раковиною та/або додатковий туалет. В ванній кімнаті розміщено: вана, унітаз, велика раковина з тумбою та інші невелики атрибути ваної кімнати.

За рахунок зменшення спальні, спроектована гардеробна кімната з входом зі спальні. Особливості планування є розсувна дверь, що заїжджає у стіну. Це збільшує корисну площу спальні, так як не треба, при меблюванні, враховувати радіус відкривання дверей.

Вхід в кухню-вітальню спроектований за принципом входу в гардеробну кімнату за виключенням того, що ці двері подвійні. Таким чином було збільшено дверний отвір, що візуально наповнює, як коридор та к і кухню-вітальню, простором та світлом. Ці двері також заїжджають в стіни та не забирають додаткового простору у відкритому стані.

У зв’язку з перепланування більшості кімнат, коридор сформований по залишковому принципу, куди було спроектований шкаф-купе для верхнього одягу та для одежі гостей.

ЖК На прорізній

Однокімнатна квартира з проектом перепланування А-1

Зателефонуйте мені
Опис проекту
Опис проекту

Особливості цієї квартири в тому, що в ній зпроектовані два окремих каналізаційних стояка, що дозволило нашій Студії розробити перепланування В-1. З цим переплануванням Ви зможете ознайомитися нижче.

За рахунок спальні було збільшено площу ваної кімнати, що збільшило варіацію розміщення санприборів та меблювання.

Всі виступи та пілони були вирівнянні в площину. З однієї сторони, це трохи зменшило площу приміщень, проте ці ніши не тільки не мали функціоналу чи естетичного вигляду, а ще і збільшували кошторис на виготовлення стін. Це дозволило зменшити витрати в двічі, якщо порівняти кошториси на вирівнювання та виготовлення.

Заокруглення гострих зовнішніх кутів дозволило просторово збільшити прохід між коридором та кухнею.

За рахунок переміщення стіни коридора, було збільшена площа гардеробу, який розмістився в коридорі.

Еркер було запропоновано використовувати як зону їдальні.

Однокімнатна квартира з проектом перепланування Б-1

Зателефонуйте мені
Опис проекту
Опис проекту

Цей проект підійде для родини, яка багато проводить час разом та/або любить часто приймати гостей.

За рахунок спальні було створено зону вітальні. Таким чином спальня спроектована так, щоб в ній можно було розмістити кровать розміру King size з прикроватними тумбами, все решта розміщається у гардиробі.

Також була збільшена площа ваної кімнати, що збільшила варіації розміщення санприборів та меблювання.

У вітальні з легкістю можна розмістити стандартний кутовий диван та журнальний столік.

Еркер було запропоновано використовувати як зону їдальні.

Однокімнатна квартира з проектом перепланування В-1

Зателефонуйте мені
Опис проекту
Опис проекту

За рахунок наявності двох окремих стояків, це перепланування дозволило поміняти місцями кухню і спальню, що в свою чергу дозволило зробити простору кухню із зоною вітальні.

Вхід в вану кімнату зроблений зі сторони спальні та з коридору, що дозволяє користуватися туалетом гостям, при цьому господарі можуть користуватися ваною кімнатою безпосередньо заходячи зі спальні.

В цьому проекті еркер вже використовується як додатковий простір для відпочинку чи роботі на дому.

Отримайте орієнтовну вартість

Просто введіть необхідні параметри. Менеджер Full Room сформує та відправить кошторис по вашому проекту протягом однієї доби.

Тип ремонту:


Завантажте план приміщення*

Файл не вибрано

Потрібно більше інформації?
Давайте поговоримо!

Ми готові розвіяти всі можливі сумніви та відповісти на будь-які Ваші запитання. Залиште свої контакти, і ми зателефонуємо протягом однієї годин.


Залиште свої контакти, і ми передзвонимо протягом години


Питання


Меню